جت شخصی

گرانترین جت های شخصی دنیا

کل : 9

میانگین : 4.44

 جت شخصی

گرانترین جت شخصی دنیا جوهر سبک زندگی لوکس و اشرافی است. قیمت گرانترین جت شخصی در دنیا ممکن است از ده ها میلیون تا هزاران میلیون متغیر باشد. در ادامه نگاهی به ۵ جت شخصی دنیا که در زمره ی گرانترین ها قرار دارند بیندازید. با سفرمی همراه باشید تا با ۵ فروند از گرانترین جت های شخصی دنیا و امکانات آن ها آشنا شوید.

جت شخصی

جت شخصی

 

ایرباس A380 گرانترین جت شخصی دنیا

بزرگترین و گرانترین جت شخصی دنیا ایرباس ۳۸۰ می باشد. قیمت این جت شخصی بالای ۵۰۰ میلیون دلار است؛ اما با توجه به امکانات آن طبیعی است که همچین قیمت گزافی داشته باشد! در واقع صاحب این جت شخصی گران قیمت نمی تواند یک فرد معمولی باشد. گرانترین جت شخصی دنیا به شاهزاده ی عربستان سعودی الولید بن طلال آل سعود تعلق دارد. هواپیمای ایرباس A380 بزرگترین هواپیمای مسافربری نیز محسوب می گردد و عضوی از ناوگان بزرگ ایرلاین هایی از قبیل سنگاپور و امارات می باشد. پروازهای مسافربری هواپیمای ایرباس ۳۸۰ ظرفیت جا به جایی ۸۰۰ مسافر را دارند.

جت خصوصی شاهزاده ی سعودی همانند کاخی بر روی آسمان ها می ماند. درون گرانترین جت شخصی دنیا امکانات متعددی فراهم است. این جت خصوصی لوکس دارای پله های مارپیچ بی نظیر و آسانسور برای اتصال ۳ طبقه ی هواپیما می باشد. گرانترین جت خصوصی دنیا متشکل از ۴ سوئیت خانوادگی، یک سوئیت وی. آی. پی. و نمازخانه است. نمازخانه ی جت خصوصی شاهزاده ی سعودی مجهز به جانمازهایی است که هنگام نماز به صورت خودکار رو به قبله و مکه پهن می شوند!

جت خصوصی ایرباس ۳۸۰ از سالن کنسرت مجهز و کامل به همراه یک پیانوی بزرگ فوق العاده برخوردار است. سالن کنسرت با هدف سرگرم ساختن مهمانان در مدت زمان پرواز تا رسیدن به مقصد سفر طراحی گردید است.

از دیگر امکانات جت شخصی اتاق هیئت مدیره ی بزرگ، حمام ترکی، پارکینگ ویژه برای خودروی رولز رویس شاهزاده می باشد. بر اساس اظهارات شرکت دیزاین کیو. که مجری طراحی دکوراسیون داخلی این جت خصوصی است، ایرباس ۳۸۰ نه تنها لوکس ترین هواپیمای موجود در دنیا بشمار می رود، بلکه نمایانگر ارزش های فرهنگی و ویژگی های صاحب آن نیز می باشد.

جت شخصی

جت شخصی

 

بوئینگ ۸-۷۴۷ وی. آی. پی.

بوئینگ ۸-۷۴۷ وی. آی. پی. طولانی ترین و دومین هواپیمای بزرگی می باشد که تا به امروز احداث گردیده است. قیمت این جت خصوصی که به جواهری ارزشمند تشبیه شده است، از ۳۶۷ میلیون دلار آغاز می شود. مالک این جت خصوصی ترجیح می دهد ناشناخته باقی بماند، اما جزئیات امکانات لوکس آن از دید عموم پنهان نمانده است. بخشی از دکوراسیون داخلی این جت شخصی لوکس توسط گرین پوینت تکنولوژی با استفاده از بهترین مواد طراحی گردیده است. جت شخصی بوئینگ ۸-۷۴۷ وی. آی. پی. دارای دو راهروی جدا گانه، اتاق خواب فوق العاده لوکس که حتی در بهترین هتل ها وجود ندارد، اتاق کار، اتاق کنفرانس چشمگیر و یک اتاق ناهارخوری که برای زیباترین تجربه ی صرف غذا منحصر به فرد و عالی بشمار می رود.

جت شخصی

جت شخصی

 

جت شخصی بوئینگ ۷۵۷ دونالد ترامپ

جت شخصی بوئینگ ۷۵۷ دونالد ترامپ که چیزی بیش از ۱۰۰ میلیون دلار قیمت دارد، ممکن است به عظمت برج های مشهور ترامپ نباشد. با این وجود، جت شخصی ترامپ یکی از لوکس ترین جت های شخصی است که امروزه در آسمان پرواز می کند. جت خصوصی با ۴۳ صندلی و مجهز به آخرین تجهیزات الکترونیکی می باشد. می توان گفت که لوگوی خانوادگی تقریباً بر روی تک تک اجزای این جت شخصی قابل مشاهده می باشد. تمامی صندلی ها مجهز به صفحه نمایش شخصی می باشد و کمربندهای ایمنی از جنس طلای ۲۴ عیار است. مبل های اتاق مهمان قابلیت تبدیل به تخت خواب را دارند. سیستم سینمایی چند منظوره نیز از آرشیوی با ۱۰۰۰ فیلم سینمایی و ۲۵۰۰ سی دی تشکیل شده است. موتورهای جت شخصی بوئینگ ۷۵۷ رولز رویس می باشند.

جت شخصی بوئینگ 757 دونالد ترامپ

جت شخصی بوئینگ 757 دونالد ترامپ

 

ایرباس ACJ319

جت شخصی ایرباس ACJ319 یکی از آسان ترین مدل ها برای خریداران پر مشغله محسوب می گردد. داخل جت شخصی ایرباس ACJ319 دو حمام، یک گالری و در انتهای هواپیما یک اتاق خواب ویژه با سرویس بهداشتی و حمام خصوصی تعبیه شده است. کابین هواپیما به سه قسمت مجزا گردیده که می تواند بر اساس نیاز صاحب آن تغییر کاربری شود. این جت خصوصی همچنین دارای بخش هایی با ماژول های متنوعی می باشد که برای کسب و کار، کنفرانس ها و رویدادهای اجتماعی طراحی شده است. جت شخصی ایرباس ACJ319 از سالن سینما نیز برخوردار می باشد. طراحی جدید جت شخصی ایرباس ACJ319 این امکان را فراهم ساخته تا داخل هواپیما به آسانی قابل تغییر باشد. قیمت جت خصوصی زیبای ایرباس ACJ319 از ۸۰ میلیون دلار آغاز می شود. این قیمت حدود ۷ میلیون دلار ارزان تر از مدل کاملاً سفارشی این نوع است.

جت شخصی

جت شخصی

 

  1. جت شخصی بمباردیر گلوبال ۸۰۰۰

بمباردیر گلوبال ۸۰۰۰ دارای بزرگترین و راحت ترین کابین در کلاس پروازی خودش می باشد. موتورهای نسل بعدی جت شخصی بمباردیر گلوبال ۸۰۰۰ با کاهش مصرف سوخت و انتشار گازهای گلخانه ای کم تر از بهره وری بیشتری برخوردار می باشد. هواپیمای شخصی بمباردیر گلوبال برای برآورده ساختن نیازها و سبک زندگی امروزه ی مشتریان طراحی شده است.

قیمت این جت خصوصی از ۶۶ میلیون دلار آغاز می شود و محیطی انعطاف پذیر تر و راحت تر را ارائه می دهد. سوئیت پشت کابین هواپیما همانند یک واحد آپارتمان بی عیب و نقص می باشد. اتاق خواب مستر راحت به همراه سرویس بهداشتی، آشپزخانه، اتاق غذاخوری وسیع و سالن کنفرانس از امکانات این جت شخصی بمباردیر گلوبال ۸۰۰۰ می باشد. پنجره های بزرگ زاویه ی دید خوبی فراهم آورده اند و هنگامی که تکنولوژی نورپردازی پیشرفته محیطی فعال می گردد می توان با توجه به فعالیت ها در کابین هواپیما مقدار نور و یا زاویه ی دید را تغییر داد.

فهرست ۵ جت شخصی که از گران ترین ها در دنیا بشمار می روند ثابت می کند که هواپیماهای خصوصی امروزه با شکوه تر از گذشته خودنمایی می کنند و به بخشی از زندگی روزمره ی ثروتمندان دنیا پیوسته اند. حال اگر شما فردی ثروتمند بودید جت شخصی رویاهایتان را چگونه طراحی می کردید؟ مدل هواپیما و سبک طراحی دکوراسیون داخلی جت شخصیتان را با ما نیز به اشتراک بگذارید.

نظرات کاربران