google-google Map-گوگل-گوگل مپ-مسیریاب-نویگیتور-نویگیشن

نسخه جدید Google Map معرفی شد

کل : 0

میانگین : 0

تاریخ انتشار: جمعه, ۱ مرداد ۱۳۹۵

گوگل به تازگی چند ویژگی جدید و سودمند را بر روی نسخه جدید Google Map معرفی کرد که بی شک مورد استقبال عموم در سراسر جهان قرار خواهد گرفت .

Google Map ، قبلا این امکان را برای کاربران مهیا کرده بود که در حالت مسیریابی، یک مکان توقف را بر روی نقشه مشخص کنند تا با آنالیز مکان فعلیتان و نقطه پایان انتخابی, بهترین مسیر را به شما پیشنهاد دهد اما با به کار آمدن نسخه جدید Google Map, کاربران قادر خواهد بود که پیش از شروع سفر و شروع مسیریابی توسط مسیریاب ,نقط شروع و نقطه پایان سفر را وارد کنند و همچنین چندین مکان مختلف را که نیاز دارند قبل رسیدن به مقصد به آن مکانها بروند را نیز انتخاب کنند.

برای استفاده از این ویژگی های جدید، روی منوی کوچک سه نقطه ایی بزنید و “Add a stop” را فشار دهید.در حالت قبلی مدت بیشتری صرف مسیریابی و رسیدن به مقصد نهاییتان می شد زیرا فقط امکان مسیریابی بین ۲ مسیر را داشت. ولی در نسخه جدید, شما چندین مسیر را وارد می کنید و مسیریاب بهترین, کوتاهترین و سریعترین راه را می‌یابد تا شما به همه مقاصد تعیین شده برسید. این ویژگی جدید فعلا بر روی اندروید کار می کند و بزودی برای کاربران iOS هم در دسترس خواهد بود.

گوگل رسما اعلام نکرده است که آیا برای وارد کردن تعداد توقفها, محدودیتی برای کابران وجود دارد یا نه اما به تازگی یک سخنگوی گوگل تایید کرده است که شما می توانید حداکثرتا ۱۰ مکان را برای هر سفر وارد کنید.

ایرباس A380؛ غول پیکرترین هواپیمای مسافربری جهان در یک نگاه
ادامه مطلب

علاوه بر این، گوگل یک بروز رسانی جدید برای تایم لاین کاربران(User Timeline) را معرفی کرده است که بر اساس آن کاربران می توانند تاریخچه سفرهای خود را از جی پی اس به دفتر خاطرات روزانه خود منتقل کنند .همپنین کاربران می توانند یادداشت هایی را به تایم لاین اضافه کنند تا راحتی به یاد بیاورند در مکان تعیین شده و در زمانی مشخص چه کاری انجام داده اند.

گوگل برای اولین بار در تابستان گذشته از ویژگی Time line خود رونمایی کرد .این ویژگی جدید تمام مسیرهایی را که کابر در طول روز پیموده را بر روی نقشه ذخیره می کند.در صورت عدم نیاز به این ویژگی گوگل به راحتی می‌توانید این ویژگی را از روی Google Mapغیرفعال نمایید.

نظرات کاربران

  1. Camisetas de Futbol says:

    This is a really good read for me, thank you!