تکنولوژی - تی-موبایل - ترافیک نامحدود - اروپا - Wi-Fi - 4G LTE

عرض اندام تی موبایل با اینترنت نامحدود

کل : 0

میانگین : 0

تاریخ انتشار: دوشنبه, ۷ تیر ۱۳۹۵

عرض اندام تی-موبایل با اینترنت نامحدود

شرکت تی-موبایل همچنان در تلاش است تا اثبات کند که سزاوار لقب Un-carrier است و این بار هم برای اثبات این موضوع، تا پایان تابستان ترافیک نامحدود با سرعت ۴G LTE را در سراسر اروپا ارائه می دهد.

اگر امسال قصد سفر به خارج از کشور را داشته باشید، می توانید بدون نگرانی از اتمام حجم ترافیک اینترنت، تمام سریال های مورد علاقه تان را تماشا کنید و با خانواده تان در تماس باشید. در عین حال می توانید از یک ساعت Wi-Fi رایگان در پرواز های داخلی که به سرویس اینترنتی Gogo مجهزند استفاده کنید. حتی کاربران Verizon و AT& T هم می توانند از ۲۴ تا ۲۶ ژوئن از این خدمات استفاده کنند. پس اگر بعد از این همه زرق و برق و بازارگرمی، هنوز کاملا متقاعد نشده اید که تی-موبایل، اپراتور منتخب شماست، حداقل می توانید از برخی از مزایای آن در آخر هفته استفاده کنید.

تی-موبایل همچنین، اعلام کرده است که مشتریانش می توانند در کشور بلیز، بدون هزینه خاصی از امکانات رومینگ استفاده کنند. پس اگر هنگام گذراندن تعطیلات، گذرتان به بلیز افتاد می توانید در آن بخش از سفرتان هزینه کمتری بپردازید.

تی-موبایل قصد دارد با ارائه جوایز و خدمات ویژه، ارزش خود را به اثبات برساند. البته در گذشته، این شرکت بیشتر از اینترنت رایگان و کاهش تعرفه ها، سعی داشت تا با جوایزی مثل کالاهای مصرفی و حتی در مقطعی سهام شرکت مشتریان را جذب کند. حال باید منتظر ماند و دید که قدم بعدی آنها برای جذب مشتری چیست.

آیا می دانید جعبه سیاه هواپیما چیست؟
ادامه مطلب

نظرات کاربران