رمز وای فای رایگان فرودگاه ها

برگه تقلبی برای استفاده رایگان از وای-فای فرودگاه های دنیا

کل : 0

میانگین : 0

تاریخ انتشار: دوشنبه, ۱۱ بهمن ۱۳۹۵

همه ی مسافران با خستگی عذاب آور و  انتظارهای طولانی حتی در سرگرم کننده ترین فرودگاه ها آشنایی دارند. در اینگونه مواقع فعال کردن اینترنت برای گذران وقت و سرگرمی کاملا طبیعی است. اما همیشه دریافت برنامه های زنده ی فوتبال، پیام های جالب توییتری و برنامه های تلویزیونی آنلاین، زمانی که حجم اینترنت به اتمام رسیده، آسان نیست و البته وای-فای هم گران تمام می شود.

نقشه ی نمایش رمز وای فای فرودگاه

به همین علت سفرمی در این مطلب قصد دارد اپلیکیشنی را به شما معرفی نماید تا از طریق آن بتوانید به نقشه ای از اینترنت رایگان و رمزهای وای-فای فرودگاه های سراسر دنیا -از آتلانتا (Atlanta) گرفته تا آدیس آبابا (Addis Ababa)- دسترسی پیدا کنید.

نقشه پسورد وای فای فردگاه ها

برخی از فرودگاه ها هنوز این نقشه را ندارند- مثلا در بریتانیا، در حال حاضر این اطلاعات فقط در فرودگاه های هیترو(Heathrow) و استانستد(Stansted) وجود دارد- اما بسیاری از فرودگاه های مهم از این اطلاعات بهره مند شده اند. این نقشه که می تواند در کنار نقشه گوگل قرار گیرد، به طور مرتب با استفاده از اطلاعات مسافرانی که از فرودگاه های سراسر دنیا جا به جا می شوند، به روزرسانی می شود و همچنین راهنمایی هایی در خصوص محل سالن های انتظار، کافی شاپ ها و رستوران هایی که خدمات رایگان وای-فای هم دارند، ارائه می دهد.

با توجه به محبوبیت این نقشه، شخصی به نام آنیل پولات (Anil Polat)، مهندس امنیت کامپیوتر، اپلیکیشنی به نام وای فاکس(WiFox) ایجاد کرده است که می تواند به طور دایم رمز تمام سالن های انتظار فرودگاه های سراسر دنیا را به روز کند.

قدرتمندترین بالگرد جهان، حامل هواپیماهای بزرگ
ادامه مطلب

اپلیکیشن وایفاکس

مسافران با استفاده از این اپلیکیشن علاوه بر به روزکردن رمزها برای انواع مرورگرها،  می توانند آنها را هم ارزیابی نمایند.

اطلاعات این اپلیکیشن، به صورت آفلاین هم در دسترس می باشد تا مسافران در صورت عدم دسترسی به اینترنت نیز بتوانند از آن استفاده نمایند.

آنیل پولات قول داده است که با استفاده از این اپلیکیشن، شما را راهنمایی کرده و با آموزش فناوری و ترفندهایی کمک نماید هوشمندانه تر سفر کنید.

این مهندس کامپیوتر می گوید تصمیم دارد به تمام کشورهای دنیا سفرکند. البته تاکنون از 80 کشور دیدن کرده است.

وای فاکس برای هر دو سیستم عامل iOS  و Android ، به قیمت 99/1 دلار در دسترس است.

نظرات کاربران