گردشگری جهان- اخبار گردشگری جهان- شرکت هواپیمایی- الاتحاد امارات-گران ترین خط پروازی جهان - پرواز بیزنس کلاس - شرکت هواپیمایی اتحاد- ایرباس A380- بیزینس کلاس

گران‌ترین بلیط هواپیما و امکانات مجلل آن

کل : 4

میانگین : 3.25

تاریخ انتشار: دوشنبه, ۱۸ بهمن ۱۳۹۵

گران‌ترین بلیط هواپیما و امکانات مجلل آن

شرکت هواپیمایی اتحاد امارات چهارمین شرکت هواپیمایی بزرگ خاورمیانه محسوب می‌شود که گران‌‌ترین بلیط هواپیما بیزینس کلاس برای خط پرواز بمبئی به نیویورک را به‌تازگی راه‌اندازی کرده است. قیمت این بلیط به ازای هر مسافر برای سفر یک‌طرفه ۳۸ هزار دلار است که گران‌ترین قیمت بلیط تک‌سفره شرکت‌های هواپیمایی جهان می باشد.

ارائه این خدمت توسط خط هوایی اتحاد امارات تنها با استفاده از هواپیماهای غول‌پیکر و بزرگ ایرباسA 380 امکان‌پذیر است. بلیط بیزینس کلاس شرکت هواپیمایی اتحاد امارات برای استفاده از سوئیت مجلل سه‌خوابه ۱۲۵ متری با امکانات متنوع است. امکانات این سوئیت بیزینس کلاس شامل شبکه‌های تلویزیونی و ماهواره‌ای مختلف، اتاق‌های کار، خواب و نشیمن و نیز سرویس بهداشتی و حمام و میز ناهارخوری با منوی غذاهای متنوع است.

علاوه بر این‌ها، سرو غذا در ظرف‌های طلا با قاشق و چنگال‌هایی از طلای ۲۴ عیار صورت می‌گیرد و تمام مبلمان این سوئیت با پوست حیوانات طراحی شده‌اند.

نظرات کاربران