تمیزترین کابین های هواپیما در سال 2017

تمیزترین کابین های هواپیما در سال 2017

کل : 0

میانگین : 0

تاریخ انتشار: شنبه, ۲۸ مرداد ۱۳۹۶

آیا تاکنون به این امر فکر کرده اید که کدام شرکت هواپیمایی تمیزترین کابین های هواپیما را دارد و یا اینکه کابین هواپیمایی که سوار شده اید چه قدر تمیز است؟

امروزه در هیچ کسب و کاری اهمیت پاکیزگی و بهداشت را نمی توان نادیده گرفت و برای مسافران هوایی نیز پاکیزگی کابین هواپیما به یکی از عوامل حائز اهمیت بدل گشته است.

لذا اسکای تراکس و کارشناسان تیم ممیزی آن با دقت فراوان به تجزیه و تحلیل فاکتورهای تعیین کننده ی میزان تمیزی کابین هواپیما با توجه بر نظرات مسافران (از تجربه ی شخصی پرواز با ایرلاین های مختلف) پرداختند.

نتایج نظرسنجی اسکای تراکس حاکی از آن بود که تمیزی کابین هواپیما و فرودگاه نیز تبدیل به یکی از عوامل اثر گذار در رقابت پذیری و ایجاد تمایز شده است. با وجود اینکه اغلب مسافران عنوان کردند در انتخاب ایرلاین برای سفر تمیزی کابین را مد نظر قرار نمی دهند، اما 82 درصد از آن ها نیز تمیزی کابین هواپیما را به عنوان یکی از عوامل اثرگذار در خرید مجدد از شرکت هواپیمایی عنوان کرده بودند.

در این مطلب سفرمی با توجه بر نتایج حاصل از نظر سنجی اسکای تراکس از مسافران، تمیزترین کابین های هواپیما در سال 2017 را به دوستداران سفرهای هوایی معرفی می نماید.

با سفرمی همراه باشید…

 

  1. اوا ایر

 

  1. آنا آل نیپون ایرویز

 

  1. ژاپن ایرلاینز

 

  1. ایژیانا ایرلاینز

 

  1. کاتای پاسفیک

 

  1. هاینان ایرلاینز

 

  1. کرین ایر

 

  1. قطر ایرویز

 

  1. سنگاپور ایرلاینز

 

  1. لوفت هانزا

بلندترین برج های مراقبت دنیا
ادامه مطلب

نظرات کاربران