شرکت هواپیمایی ای ان ای؛ طرف‌دار فیلم‌های جنگ ستارگانیک شرکت هواپیمایی ژاپنی قبل از اکران آخرین فیلم از سری جنگ ستارگان دو فروند از هواپیماهای خود را با الهام گرفتن از شخصیت‌های فیلم جنگ ستارگان رنگ‌آمیزی کرده است. در حال حاضر  ANA (All Nippon Airways)  هواپیمای سومی نیز با همین شرایط در آسمان دارد. هواپیمای سوم با الهام از روباتی BB-8 که در فیلم آخر معرفی شد، به رنگ‌های نارنجی و سفید رنگ شده است که به لطف همین طرح به یکی از هواپیماهای مورد علاقه مسافران این شرکت تبدیل شده است و بلیط‌های سفر با این هواپیما به سرعت به فروش می‌رسد.

شرکت هواپیمایی ای ان ای؛ طرف‌دار فیلم‌های جنگ ستارگان

این بویینگ ۷۷۷ به طور معمول در مسیر توکیو یا اوساکا به لس‌آنجلس در حال تردد است. این امر باعث می‌شود حتی اگر شانس سفر با این هواپیما را نداشتید، بتوانید آن را در فرودگاه بین‌المللی لس‌آنجلس ببنید و از آن عکس بگیرید. در داخل هواپیما، ANA برای میهمان‌داران و خدمه هواپیما لباس‌هایی با تصویر روبات BB-8 روی پیش‌بندها تدارک دیده است. همچنین، روی صندلی‌ها نیز تصویر این روبات محبوب دنیای جنگ ستارگان قرار گرفته است. حتی روی دستمال‌ها و لیوان‌های هواپیما نیز عکس آنBB-8 چاپ شده و بعید است مسافران بعد از سفر دستمال و لیوان خود را دور بریزند.

شرکت هواپیمایی ای ان ای؛ طرف‌دار فیلم‌های جنگ ستارگان

ANA دو هواپیمای دیگر که با طرح‌های “R2-D2” و “Star Wars” رنگ آمیزی شده‌اند را با همکاری با شرکت دیزنی به پرواز درمی‌آورد. در واقع جت‌ها بخشی از قرارداد ۵ ساله ANA و دیزنی هستند. این قرارداد به این شرکت هوایی اجازه می‌دهد که شش فیلم قبلی سری جنگ ستارگان را در سیستم سرگرمی‌های حین پرواز در سفرهای بین‌المللی خود پخش کند که این نخستین بار است که یک شرکت هواپیمایی موفق به کسب این مجوز شده است.شرکت هواپیمایی ای ان ای؛ طرف‌دار فیلم‌های جنگ ستارگان

هواپیمای BB-8 هم‌زمان با پخش خانگی فیلم Star Wars :The Force Awakens در تاریخ اول آوریل به پرواز درآمد. این فیلم در تاریخ پنجم آوریل در قالب دیسک بلوری به بازار عرضه شد.

شرکت هواپیمایی ای ان ای؛ طرف‌دار فیلم‌های جنگ ستارگان

هفتمین فیلم از سری جنگ ستارگان موفق به فروشی نزدیک به ۲٫۱ میلیارد دلار در گیشه‌های سرار جهان شد. اولین فیلم خارج از دنباله داستانی به نام “Rouge One : A Star Wars Story”  در ماه دسامبر امسال به نمایش گذاشته خواهد شد تا به این شرکت هواپیمایی ژاپنی دلیل دیگری برای به پرواز درآوردن پیوسته هواپیماهای جنگ ستارگانی خود دهد.شرکت هواپیمایی ای ان ای؛ طرف‌دار فیلم‌های جنگ ستارگان


33.3KFollowers
26Followers
2.3KPosts
1KComments
28Followers
Follows
8.7KSubscribers
Subscribe