بیزینس کلاس ماهان

امکانات ویژه در پرواز بیزینس کلاس ماهان

کل : 31

میانگین : 3.52

تاریخ انتشار: دوشنبه, ۱۵ مرداد ۱۳۹۷

با پرواز بیزینس کلاس ماهان آشنا شوید!

بیزینس کلاس ماهان به عنوان یک کلاس پروازی میان رده امکانات خاصی را در اختیار مسافران قرار می‌دهد تا با آرامش بیشتری بتوانند سفرشان را به نتیجه برسانند. این کلاس پروازی برای افرادی مناسب است که هزینه معقولی را جهت سفر در نظر گرفته‌اند و نیازی به امکاناتی که در پروازهای فرست کلاس ارائه می‌شود ندارند.

بیزینس کلاس ماهان

 هواپیمایی ماهان یکی از ایرلاین های سرشناس است که  خدمات پروازهای متعدد به 50 مقصد  داخلی و خارجی را  ارائه می‌کند. بیزینس کلاس ماهان نیز در رقابت با سایر خطوط هواپیمایی داخلی سعی دارد بهترین امکانات را در اختیار مسافران قرار دهد تا آن‌ها پس از پرواز اول، مجدداً این ایرلاین را برای پروازهای مد نظرشان به نقاط مختلف انتخاب کنند.

بیزینس کلاس ماهان

 با سفرمی سامانه آنلاین خرید بلیط هواپیما سیستمی و چارتری و رزرو هتل همراه باشید و با برخی از امکانات خاص و ویژه‌ این کلاس پروازی بیشتر آشنا شوید.

صندلی‌های بسیار راحت و مناسب

با توجه به این که مسافران چندین ساعت در طول پرواز از صندلی‌های هواپیما استفاده می‌کنند. در بیزینس کلاس ماهان صندلی‌هایی راحت و مناسب در نظر گرفته شده است. این صندلی‌ها به گونه‌ای طراحی شده‌اند که امکان استفاده از آن‌ها برای تمامی افراد وجود دارد و مسافران هنگام استراحت به راحتی می‌توانند پشتی صندلی را خم کرده و بر روی آن به حالت درازکش قرار بگیرند یا به مطالعه بپردازند. فاصله صندلی‌ها به گونه‌ای تنظیم شده است تا حریم خصوصی کاربران حفظ شود و آرامش بیشتری در طول سفر داشته باشند.

شرکت هواپیمایی ای ان ای؛ طرف‌دار فیلم‌های جنگ ستارگان
ادامه مطلب

صندلی‌های بسیار راحت و مناسب

دارای مهمانداران مجرب

مهماندارانی که جهت پروازهای بیزینس کلاس ماهان انتخاب شده‌اند دوره‌های مختلف آموزشی را با موفقیت پشت سر گذاشته‌اند؛ به همین دلیل بیشتر مسافران این کلاس پروازی را برای سفرهایشان انتخاب می‌کنند. زیرا از این بابت که می‌توانند خدماتی حتی بیشتر از پروازهای بیزینس کلاس سایر شرکت‌های هواپیمایی دریافت کنند اطمینان خاطر دارند.

دارای مهمانداران مجرب

دارای کترینگ متفاوت

با توجه به این که هیچ لذتی بالاتر از چشیدن طعم غذاهای متنوع برای مسافران در حین پرواز وجود ندارد. در بیزینس کلاس ماهان غذاهای ایرانی و بین المللی ارائه می‌شوند. کترینگ این شرکت هواپیمایی منوی غذایی متنوعی دارد تا تمام مسافران بتوانند غذای مورد علاقه‌شان را انتخاب و نوش جان کنند و از این بابت محدودیتی نداشته باشند. به همراه غذاها نوشیدنی‌های مختلفی نیز برای مسافران در نظر گرفته شده است تا هنگام پرواز بتوانند طعم یک نوشیدنی منحصر به فرد را امتحان کرده و پرواز هیجان انگیزتری داشته باشند.

کترینگ بیزینس کلاس ماهان

دارای تلویزیون‌های 42 اینچ درون کابین‌های هواپیما

با وجود این که در گذشته تنها مسافرین پروازهای فرست کلاس می‌توانستند از مانیتورهای طراحی شده درون کابین استفاده کنند. در پروازهای بیزینس کلاس ماهان نیز امکان تماشای برنامه‌های سرگرم کننده درون تلویزیون‌های 42 اینچی درون کابین‌ها فراهم شده است. این تلویزیون­ها گاه به پخش برنامه‌های ورزشی اختصاص پیدا می‌کنند و گاه پیام‌هایی را برای مسافران به نمایش می‌گذارند. با وجود تلویزیون‌های طراحی شده درون کابین‌ها، مسافران در طول پرواز سرگرم شده و به هیچ عنوان خسته یا کسل نخواهند بود.

دارای تلویزیون‌های 42 اینچ درون کابین‌های هواپیما

بیزینس کلاس ماهان برای پروازهای داخلی

 با وجود این که پروازهای داخلی در حدود دو تا سه ساعت زمان نیاز دارند؛ اما این ایرلاین امکان خرید بلیط های بیزینس کلاس ماهان را برای پروازهای داخلی نیز فراهم کرده است. تا مسافران بتوانند حتی در فواصل کوتاه نیز از آرامش و آسایش برخوردار باشند و از پرواز بر فراز آسمان لذت ببرند. در این پروازها نیز می‌توانید از کترینگ ایرلاین استفاده کنید یا به تماشای کلیپ‌های پخش شده درون تلویزیون بپردازید.

ستاره میشلن چیست و چگونه به وجود آمده؟
ادامه مطلب

بیزینس کلاس ماهان برای پروازهای داخلی

 بیزینس کلاس ماهان برای پروازهای خارجی

هیچ چیز بیشتر از آرامش در سفرهای طولانی خارجی برای مسافران ارزشمند نیست؛ بنابراین با انتخاب بیزینس کلاس ماهان می‌توانید پس از صرف یک غذای خوش طعم و با کیفیت در صندلی‌های تختخواب‌شو به استراحت بپردازید و سفر راحت‌تری را پشت سر بگذارید. اگر مشکلی در طول سفر برای شما پیش آمده باشد یا در رابطه با استفاده از خدمات هواپیما نیاز به راهنمایی داشته باشید،کافی است از مهمانداران باتجربه این کلاس پروازی کمک بگیرید تا با روی خوش شما را راهنمایی کرده و اطلاعات لازم را در اختیارتان قرار دهند.

 بیزینس کلاس ماهان برای پروازهای خارجی

کدام کلاس پروازی را جهت سفر انتخاب کنیم؟

با توجه به این که کلاس‌های پروازی بنا بر خدماتی که به مسافران ارائه می‌دهند طبقه بندی می‌شوند و در صورتی که قصد دارید هزینه بیشتری را جهت خرید بلیط هواپیما پرداخت کرده و از کلیه امکانات که برای افراد ویژه تدارک دیده شده استفاده کنید، به شما پیشنهاد می‌کنیم بلیط پروازهای فرست کلاس را مد نظر داشته باشید.

اما در صورتی که تنها برای سفر بین شهرهای مختلف قصد دارید بلیط تهیه کنید و ارزان‌ترین بلیط هواپیما را مد نظر دارید، کلاس پروازی اکونومی برای شما مناسب است.

بیزینس کلاس ماهان نسبت به پرواز فرست کلاس امکانات کمتری دارد ، اما با توجه به این که هزینه بلیط در نظر گرفته شده برای این پرواز نسبت به کلاس پروازی اکونومی بیشتر است، امکاناتی از قبیل کترینگ غذاهای متنوع، صندلی‌های راحت تختخواب‌شو، اجازه حمل بار تا 25 کیلوگرم در پروازهای داخلی و تا 40 کیلوگرم در پروازهای خارجی و… در اختیار مسافران قرار می‌گیرد که به نسبت راضی کننده است.

طولانی‌ترین پروازهای مستقیم جهان
ادامه مطلب

کدام کلاس پروازی را جهت سفر انتخاب کنیم؟

خلاصه

بیزینس کلاس ماهان برای افرادی در نظر گرفته شده که قصد دارند سفری راحت با امکاناتی خوب به داخل یا خارج از کشور داشته باشند. امکاناتی که در این کلاس پروازی به مسافران ارائه می‌شود نسبت به هزینه‌ای که جهت خرید بلیط در نظر گرفته شده بسیار مناسب است. به همین دلیل بیشتر مسافران ترجیح می‌دهند از این کلاس پروازی ایرلاین معتبر ماهان برای سفرهای داخلی و خارجی خود استفاده کنند.

نظرات کاربران