گردشگری ایران - سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری -  هفدهمین دوره اجلاس جهانی راهنمایان گردشگری 2017 -

اجلاس جهانی راهنمایان؛ تبلیغ ظرفیت های گردشگری ایران در دنیا

کل : 0

میانگین : 0

تاریخ انتشار: دوشنبه, ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۵

اجلاس جهانی راهنمایان فرصتی برای تبلیغ ظرفیت های گردشگری ایران در دنیا


معاون رییس جمهور و رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری حضور راهنمایان سراسر جهان در هفدهمین دوره اجلاس جهانی راهنمایان گردشگری ۲۰۱۷ را فرصتی مغتنم برای معرفی فرهنگ، تاریخ و تمدن و ظرفیت های گردشگری ایران در سراسر دنیا عنوان کرد.
به گزارش سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، مسعود سلطانی فر در جلسه مشترک با اعضای هیات مدیره برگزار کننده اجلاس جهانی راهنمایان گردشگری که صبح دوشنبه (۲۷ اردیبهشت) برگزار شد اظهار داشت؛ حضور راهنمایان گردشگری سراسر دنیا در هفدهمین دوره اجلاس جهانی راهنمایان گردشگری که در سال ۲۰۱۷ در ایران برگزار خواهد شد این امکان را برای آن ها فراهم می کند تا ضمن آشنایی با تاریخ و تمدن دیرینه و مهمان نوازی ایرانیان، به عنوان سفیران فرهنگی و مبلغان، به معرفی جاذبه ها و ظرفیت های گردشگری در مناطق مختلف کشور بپردازند . 
این نشست که به منظور بررسی و رفع موانع و حمایت بیش از پیش از برگزاری هفدهمین دوره اجلاس جهانی راهنمایان گردشگری ۲۰۱۷ برگزار شد. در این نشست سلطانی فر نقش راهنمایان تور در توسعه گردشگری را غیرقابل انکار توصیف کرد و افزود: هر راهنمای تور بطور متوسط بین ۵۰۰ تا یک هزار گردشگر را در سال همراهی می کند و این موضوع بیانگر اهمیت حضور راهنمایان سراسر جهان در هفدهمین دوره اجلاس جهانی راهنمایان گردشگری ۲۰۱۷ در کشور و بهره برداری مطلوب از این فرصت است.

کولوسئوم روم، میدان نبردهای خونین گلادیاتورها
ادامه مطلب

نظرات کاربران