ویزای هنگ کنگ

ویزای توریستی هنگ کنگ

کل : 1

میانگین : 5

تاریخ انتشار: پنجشنبه, ۵ مهر ۱۳۹۷

ویزای هنگ کنگ

هنگ کنگ یکی از شهر های پرجمعیت می باشد که در جنوب کشور چین واقع شده است. این منطقه یکی از مناطق گردشگری توریست پذیر می باشد که با جاذبه های گردشگری، دیدنی های زیبا، خیابان های قدیمی و جزیره های زیبا و رویایی، مقصدی فوق العاده و جذاب برای سفر می باشد. هنگ کنگ به صورت خودمختار اداره می شود از همین رو برای سفر به این منطقه باید ویزای هنگ کنگ را دریافت نمایید.

ویزای هنگ کنگ

همراه مجله گردشگری سفرمی باشید تا با ویزای هنگ کنگ و مدارک لازم برای اخذ آن و … بیشتر آشنا شوید.

نحوه اخذ ویزای هنگ کنگ

ویزای هنگ چندین نوع مختلف دارد که در این میان ویزای توریستی هنگ کنگ برای گردشگرانی مناسب است که تنها به قصد بازدید از این کشور و جاذبه های گردشگری و تفریح راهی خاک آن می شوند. متقاضیان ویزای هنگ کنگ از نوع توریستی مجاز به به انجام کار و فعالیت کاری نیستند و در صورت تخلف به صورت جدی به آنها برخورد می شود. ویزای هنگ کنگ دارای 3 ماه اعتبار می باشد و گردشگران می توانند 14 روز در این کشور اقامت داشته باشند. البته لازم به ذکر است که ویزا هنگ کنگ از نوع توریستی دوبار ورود می باشد یعنی گردشگران در مدت اعتبار 3 ماه، دوبار می توانند وارد این کشور شوند.

همانطور که گفته شد برای سفر به هنگ کنگ باید ویزای این منطقه را دریافت نمایند. متقاضی می بایست جهت اخذ ویزای منطقه هنگ کنگ با دردست داشتن مدارک لازم به اداره مهاجرت هنک کنگ مراجعه نماید. زیرا این کشور در ایران سفارتخانه ای ندارد. این مراحل را نماینده یا وکیل متقاضی نیز می تواند انجام دهد. سفرمی سامانه رزرواسیون آنلاین کارگزار ویزای هنگ کنگ می باشد و شما می توانید تمامی مراحل اخذ ویزا را به سفرمی بسپارید زیرا برای دریافت این ویزا نیاز به مصاحبه حضوری نمی باشد.

ثبت نام در لاتاری
ادامه مطلب

ویزای هنگ کنگ

مدارک لازم برای اخذ ویزای هنگ کنگ

مدارکی را برای اخذ ویزای هنگ کنگ باید آماده نمایید که این مدارک شامل موارد زیر می باشد :

  • فرم تکمیل شده درخواست ویزا
  • اصل پاسپورت به همراه اسکن رنگی (با حداقل 7 ماه اعتبار)
  • دو قطعه عکس رنگی 4*6 جدید با پس زمینه سفید
  • گواهی اشتغال به کار با ذکر سمت و میزان حقوق، مدت اشتغال و یا جواز کسب
  • گواهی تمکن مالی آخرین مانده حساب به دلار
  • بلیط هواپیما به صورت رفت و برگشت
  • رزرو هتل به صورت قطعی

 

مدت زمان لازم برای صدور ویزای هنگ کنگ

ویزای هنگ کنگ فقط به صورت عادی می باشد و پس از مراحل تحویل مدارک لازم و .. نزدیک 40 تا 50 روز کاری طول خواهد کشید تا ویزای متقاضی صادر شود.

سفارت هنگ کنگ در ایران

هنگ کنگ سفارتی در ایران ندارد و برای مراجعه به سفارت هنگ کنگ باید به یکی از کشورهای همسایه که سفارت هنگ کنگ در آنها قرار دارد مراجعه نمایید.

نظرات کاربران