ویزای هلند

ویزای توریستی هلند

کل : 3

میانگین : 4.67

تاریخ انتشار: دوشنبه, ۲ مهر ۱۳۹۷

 ویزای هلند

هلند کشوری زیبا و کوچک در قاره ی سبز اروپا است که به عنوان اصلی ترین پرورش دهنده گل نیز در جهان معروف می باشد. این کشور جذاب، با جاذبه های گردشگری بی نظیر ، طبیعت زیبا، دشت های مسطح و مملو از گل، مقصدی بی نظیر برای گشت و گذار و مسافرت می باشد و  می توانید خاطره ای فوق العاده برا برای گردشگران به ارمغان بیاورد. هلند یکی از کشورهای عضو شینگن می باشد که برای ورود به آن، گردشگران باید ویزای هلند را دریافت نمایند.

ویزای هلند

همراه مجله گردشگری سفرمی باشید تا اطلاعاتی را در رابطه با ویزای هلند، روش اخذ آن و مدارک لازم برای دریافت آن به دست آورید.

نحوه اخذ ویزای توریستی هلند

ویزای توریستی هلند مناسب افرادی است که سفر به هلند را تنها برای گشت و گذار، تفریح و یا دیدار با خانواده و بستگان خود انتخاب کرده اند.گردشگران با دریافت ویزای هلند ، اجازه ی کار و هیچگونه فعالیت کاری در این کشور ندارند و در صورت تخلف به صورت جدی با آنها برخورد می شود.  ویزای توریستی هلند جزو ویزاهای کوتاه مدتی می باشد که گردشگران می توانند تنها 90 روز در 180 روز اعتبار این ویزا، در هلند اقامت داشته باشند.

اولین مرحله برای دریافت ویزای هلند تکمیل فرم تقاضا و مشخصات فردی می باشد که شما می توانید آن را به صورت اینترنتی دانلود نمایید. سپس باید از طریق ایمیل برای مصاحبه حضوری و مراجعه به سفارت درخواست تعیین وقت کنید و لازم به ذکر است که در هنگام تکمیل فرم باید هدف از سفر و نوع ویزایی که مدنظر شما می باشد را اعلام کنید. در این ایمیل ارسالی از سمت متقاضی باید اطلاعاتی نظیر نام و نام خانوادگی متقاضی، شماره گذرنامه، تاریخ تولد، تاریخ انقضای پاسپورت، ملیت، جنسیت و .. باید ذکر شود. پس از انجام مصاحبه و مراجعه حضوری و انگشت نگاری می توانید از طریق ایمیل وضعیت ویزای هلند خود را بررسی کنید.

ویزای توریستی کره جنوبی
ادامه مطلب

ویزای هلند

مدارک لازم برای اخذ ویزای شینگن هلند

متقاضیان دریافت ویزای هلند لازم است تا مدارکی را علاوه بر فرم ویزای شینگن تکمیل شده به هنگام مراجعه حضوری به همراه داشته باشند :

 • اصل و کپی از شناسنامه
 • اصل پاسپورت با حداقل بیش از شش ماه اعتبار به همراه کپی از صفحات اول و دوم و صفحاتی که مهر خورده اند
 • 3 قطعه عکس رنگی 3*4 زمینه سفید جدید
 • آدرس کامل محل سکونت و محل کار
 • فرم تقاضای ویزا (که برای هر فرد باید به صورت جداگانه باشد)
 • ریز عملیات آخرین ماه حساب بانکی شخصی
 • اسنادی مبنی بر وضعیت شغلی متقاضی :
  کارمندان بخش دولتی : ترجمه ی رسمی آخرین حکم کارگزینی و آخرین فیش حقوقی
  صاحبان شرکت های خصوصی :  کپی از روزنامه رسمی و تاسیس شرکت و کپی از روزنامه آخرین تغییرات شرکت
  کارمندان بخش خصوصی : گواهی اشتغال به کار به زبان انگلیسی به همراه گواهی سابقه 1 ساله در بیمه تامین اجتماعی
  دانشجویان و اعضای هیئت علمی دانشگاه ها : کارت بین المللی دانشجویی یا کارت عضویت هیئت علمی
  کسبه : کپی از جواز کسب و کارت بازرگانی
 • بلیط هواپیما رفت و برگشت و رزرواسیون قطعی هتل کشور هلند
 • بیمه نامه بین المللی پزشکی و بازگشت به کشور مبدا : متقاضیان دریافت ویزای هلند باید بیمه نامه فردی و یا جمعی که به صورت فردی به ارزش  30000 یورو می باشد.
 • دعوتنامه (این دعوتنامه در ویزای توریستی هلند باید از طرف بستگان و خانواده ی فرد متقاضی باشد)

مدت زمان صدور ویزای هلند

هنگامی که متقاضی ویزای هلند ، هزینه های مربوط به ویزا را پرداخت و تمامی مراحل اعم از انگشت نگاری را به پایان رساند باید منتظر بماند تا نتیجه بررسی ویزا به او اعلام شود. کمترین زمان برای بررسی و رسیدگی به درخواست متقاضی 20 روز می باشد. لازم به ذکر است که در تمام این مدت پاسپورت متقاضی دست سفارت خواهد بود.

ویزا اقامت امارات دبی
ادامه مطلب

سفارت هلند در تهران

گردشگرانی که قصد سفر به هلند عضو پیمان شینگن را دارند باید برای دریافت ویزای هلند به سفارت این کشور در تهران مراجعه کنند. متقاضیان می توانند در روزهای یکشنبه تا چهارشنبه از ساعت 07:30 صبح الی 16 ظهر و پنجشنبه ها از ساعت 07:30 تا 13:30 برای ویزا اقدام نمایند.

نشانی سفارت هلند : تهران، فرمانیه، خیابان دیباجی شمالی، خیابان ارغوان غربی، پلاک 60

تلفن سفارت هلند : 23660000-021

نمابر : 23660190

وب سایت سفارت هلند : www.netherlandsandyou.nl

نظرات کاربران