ویزای روسیه

ویزای توریستی روسیه

کل : 0

میانگین : 0

تاریخ انتشار: یکشنبه, ۱ مهر ۱۳۹۷

ویزای روسیه

روسیه کشوری تاریخی با جاذبه های گردشگری زیبا که در اروپا قرار گرفته است. بناهای تاریخی و باستانی، سیبری یخ زده و مسکو قلب تپنده روسیه با زیبایی بی نظیر همه و همه از جمله دلایل کافی برای بازدید از این کشور زیبا می باشد.گردشگرانی که این کشور را برای سفر انتخاب کرده اند در ابتدا باید برای ویزای روسیه درخواست بدهند.

ویزای روسیه

همراه سفرمی باشید تا اطلاعاتی را در رابطه با ویزای روسیه و مدارک لازم برای اخذ آن به دست آورید.

انواع ویزای روسیه

ویزای توریستی روسیه با توجه به درخواست متقاضیان دو نوع می باشد. ویزای روسیه چهارده روزه و ویزای روسیه یک ماهه. که گردشگران بسته به مدت اقامت خود یکی از این ویزاهای توریستی روسیه را انتخاب می کنند. با ویزای توریستی روسیه، گردشگران می توانند به تمام شهرهای این کشور سفر کنند.

سفارت روسیه، ویزای توریستی 14 روزه را طبق مدارک و رسید رزرو هتل و پرواز مسافر صادر می کنند. در واقع برای دریافت ویزای 14 روزه روسیه باید رزرو قطعی هتل برای کل سفر و بلیط رفت و برگشت مقصد را به سفارت روسیه ارائه کنید. برای ویزای کشور روسیه از نوع یک ماهه نیز باید مدارکی دال بر رزرو قطعی هتل برای دو سوم از زمان سفر و بلیط رفت و برگشت مقصد را به سفارت روسیه ارائه دهید.

ویزای روسیه

نحوه اخذ ویزای توریستی روسیه

ویزای توریستی روسیه برای آن دسته از گردشگرانی مناسب است که تنها به قصد گشت و گذار و تفریح و یا دیدار با بستگان و آشنایان خود راهی این کشور زیبا می شوند بسته به نیاز گردشگر به صورت یک بار ورود و یا دو بار ورود می باشد.

با پاسپورت ایرانی به کدام کشورها سفر کنیم؟
ادامه مطلب

لازم است بدانید که برای دریافت ویزای روسیه توریستی، نیازی به گرفتن وقت و مصاحبه حضوری در سفارت ندارید و می توانید تمام مراحل گرفتن ویزای خود را به کارگزار بسپارید. لازم است شما پس از تکمیل فرم اطلاعات شخصی مدارک لازم را به کارگزار تحویل دهید و منتظر صدور ویزای روسیه خود شوید .

مدارک لازم برای اخذ ویزای روسیه

متقاضیان دریافت ویزای روسیه لازم است تا مدارکی را علاوه بر فرم تکمیل شده به هنگام مراجعه حضوری به همراه داشته باشند :

  • اصل پاسپورت به همراه کپی از صفحه ی اول و دوم با حداقل 7 ماه اعتبار
  • دو قطعه عکس رنگی 3*4 پشت زمینه سفید جدید (سر و شانه ها در یک راستا و رو به دوربین)
  • بلیط قطعی رفت و برگشت
  • رزرو قطعی هتل یا محل اقامت برای کل مدت اقامت
  • فرم کامل شده ی مشخصات فردی
  • بیمه نامه مسافرتی

مدت زمان صدور ویزای روسیه

ویزای توریستی روسیه از زمانی که مدارک به طور کامل ارائه شد تا صدور ویزا حدود 3 تا 7 روز کاری طول می کشد. صدور ویزای چهارده روزه توریستی فوری و عادی بین 2 تا 7 روز کاری طول می کشد و صدور ویزای 1 ماهه روسیه فوری و عادی نیز بین 2 تا 7 روز کاری طول می کشد.

سفارت روسیه در تهران

گردشگرانی که قصد سفر به روسیه را دارند باید برای دریافت ویزای روسیه به سفارت این کشور در تهران مراجعه کنند. متقاضیان می توانند در روزهای یکشنبه تا پنجشنبه از ساعت 08:00 صبح الی 18 عصر برای ویزای روسیه اقدام نمایند.

نشانی سفارت روسیه : تهران، خیابان نوفل لوشاتو، پلاک 37

ویزای توریستی سوئیس
ادامه مطلب

تلفن سفارت روسیه : 66701161-021

کدپستی سفارت : 1131713811

وب‌سایت: iran.mid.ru

پست الکترونیک: rusembiran@mid.ru

نظرات کاربران