ویزای سنگاپور

ویزای توریستی سنگاپور

کل : 5

میانگین : 2.6

تاریخ انتشار: شنبه, ۳۱ شهریور ۱۳۹۷

ویزای سنگاپور

سنگاپور کشوری بسیار کوچک و مدرن است که در جنوب قاره آسیا قرار گرفته است. جاذبه های گردشگری سنگاپور ، هر گردشگری را ترغیب به دریافت ویزای سنگاپور و سفر به این سرزمین زیبا می کند. سنگاپور با اماکن تفریحی، طبیعتی بی نظیر و جاذبه های گردشگری فوق العاده اش مقصدی جذاب برای گردشگران ایرانی می باشد. همین اتفاق باعث شده تا سالانه افراد بسیاری برای گردش و تفریح، تحصیل و یا سفرهای کاری به سنگاپور سفر کنند که پیش از سفر مجبور به اخذ ویزای سنگاپور هستند.

ویزای سنگاپور

همراه سفرمی باشید تا با ویزای کشور سنگاپور، انواع آن و .. بیشتر آشنا شوید.

نحوه اخذ ویزای توریستی سنگاپور

ویزای سنگاپور از نوع توریستی برای گردشگرانی صادر می شود که قصد تفریح و گردش در این کشور زیبا داشته باشند. با توجه به اینکه کشور سنگاپور سفارتخانه ای داخل ایران ندارد، گردشگران مجبورند تا برای دریافت ویزای سنگاپور به سفارتخانه های سنگاپور در دیگر کشورها مراجعه نمایند. همچنین گردشگران می توانند برای دریافت ویزای سنگاپور به آژانس های مسافرتی و رزرواسیون مانند سفرمی، یا آژانس هایی که با کشور سنگاپور در ارتباط اند مراجعه کنند و درخواست ویزای سنگاپور کنند.

این ویزا تنها به مدت 2 ماه اعتبار دارد و با توجه به اینکه ورود به خاک این کشور در بازه ی زمانی 2 دوماه ، تنها یک بار ورود می باشد گردشگران می توانند به مدت 14 روز در این کشور اقامت داشته باشند.

ویزای سنگاپور

انواع ویزای سنگاپور

گردشگران می توانند ویزای توریستی سنگاپور را به دو صورت عادی و فوری دریافت نمایند. ویزای کشور سنگاپور از نوع عادی پس از صدور توسط سفارتخانه، در ایران به مسافر تحویل داده می شود و یا در صورت درخواست مسافر در کشور سنگاپور تحویل داده می شود. ویزای سنگاپور از نوع فوری تنها در فرودگاه کشور مالزی به مسافر تحویل داده می شود و امکان دریافت ویزای فوری سنگاپور در ایران وجود ندارد.

ثبت نام در لاتاری
ادامه مطلب

مدارک لازم برای اخذ ویزای سنگاپور

همانطور که گفته شد کشور سنگاپور در ایران هیچ سفارتخانه ای ندارد و در صورتی که قصد سفر به سنگاپور را دارید می توانید برای دریافت ویزای سنگاپور به رزرواسیون آنلاین سفرمی مراجعه نمایید و یا از طریق کارگزار اقدام نمایید.

آماده سازی این مدارک پیش از ارسال الزامی است :

  • اسکن رنگی پاسپورت صفحه ی اول با حداقل 6 ماه اعتبار پاسپورت
  • اسکن رنگی از عکس 6*4 با پس زمینه سفید جدید (عکس کاملا از روبرو، بدون لبخند و عینک و متفاوت از عکس پاسپورت)
  • بلیط رفت و برگشت سنگاپور
  • آدرس کامل محل سکونت، محل کار و شغل متقاضی
  • واچر هتل و یا رسید رزرو هتل
  • وجه مورد نیاز برای دریافت ویزای سنگاپور

هزینه و مدت زمان دریافت ویزای سنگاپور

گردشگرانی که برای اخذ ویزای سنگاپور اقدام نموده اند بسته به نوع ویزای فوری و یا عادی سنگاپور بین 65 تا 100 دلار را باید بپردازند. همچنین صدور این ویزا بین 10 تا 15 روز کاری کشور سنگاپور طول می کشد.

سفارت سنگاپور در تهران

کشور سنگاپور در ایران سفارتخانه ای ندارد و گردشگرانی که قصد سفر به این کشور را دارند برای دریافت این ویزا باید به سفارتخانه های سنگاپور در دیگر کشورها و یا از طریق کارگزار در آژانس های مسافرتی و.. مراجعه نمایند.

نظرات کاربران