ویزای کره جنوبی

ویزای توریستی کره جنوبی

کل : 1

میانگین : 5

تاریخ انتشار: سه شنبه, ۳ مهر ۱۳۹۷

ویزای کره جنوبی

کره جنوبی کشوری در آسیای شرقی است که با جاذبه های دیدنی، گردشگران بسیاری را به سمت خود جذب می کند. کره جنوبی فرهنگ و سنت هایی با قدمتی 5000 ساله دارد که با مناظر طبیعی فوق العاده، موزه ها و کاخ هایی بی نظیر و غذاهایی خوشمزه، مقصدی هیجان انگیز و ایده آل برای گردشگران می باشد. برای سفر به این کشور جذاب باید ویزای کره جنوبی را از سفارت این کشور داخل ایران دریافت نمایید.

ویزای کره جنوبی

همراه مجله اینترنتی سفرمی باشید تا در رابطه با ویزای کره جنوبی، مدارک لازم برای اخذ آن و .. بیشتر آشنا شوید.

نحوه اخذ ویزای کره جنوبی

ویزای توریستی کره جنوبی برای آن دسته از افرادی مناسب است که تنها به قصد گشت و گذار و تفریح در این کشور گران، راهی آن می شوند. با اخذ ویزای کره جنوبی از نوع توریستی اجازه کار و فعالیت تجاری در این کشور را ندارید و در صورت تخلف به صورت جدی برخورد می شود. ویزای توریستی کره جنوبی تنها یک ماه اعتبار دارد و در مدت حداکثر 30 روز در این کشور می توانید اقامت داشته باشید.

گردشگرانی که قصد سفر به کشور زیبای کره جنوبی را دارند باید در مرحله ی اول فرم تقاضای ویزا را پر کنند. متقاضی در این مرحله باید مدارک خود را آماده کند، سپس با در دست داشتن مدارک لازم برای اخذ ویزای کره جنوبی به سفارت این کشور در ایران مراجعه نمایید. لازم است بدانید که در صورتی می توانید شخصا برای دریافت ویزای کره جنوبی اقدام نمایید که از این کشور دعوتنامه داشته باشید. در غیر این صورت مرحله مراجعه به سفارت را می توانید به وکیل، کارگزار و یا نماینده ای آژانس هواپیمایی بسپارید. لازم به ذکر است که حضور متقاضی ویزای کره جنوبی برای انگشت نگاری در سفارت الزامی می باشد. یکی از موارد مهم در صدور ویزای کره جنوبی ، میزان موجودی حساب بانکی شما می باشد در صورتی که مبلغ موجودی زیاد باشد احتمال صدور ویزای کروه جنوبی از طرف سفارت بیشتر است.

ویزای توریستی اتریش
ادامه مطلب

ویزای کره جنوبی

مدارک لازم برای اخذ ویزای کره جنوبی

آماده کردن مدارک لازم برای دریافت ویزای کره جنوبی پیش از مراجعه حضوری به سفارت این کشور در ایران الزامی می باشد این مدارک شامل موارد زیر است :

 • اصل پاسپورت با حداقل 7 ماه اعتبار به همراه گذرنامه های قبلی
 • دو قطعه عکس 3*4 با پس زمینه سفید جدید
 • اصل شناسنامه به همراه ترجمه انگلیسی
 • اصل سند ازدواج
 • ضمانت برگشت
 • مدارک بانکی و مالی
  حساب های کوتاه مدت یا جاری : برای حساب های کوتاه مدت گواهی تمکن مالی صادره از امور بین الملل به لاین + پرینت از ریز حساب 3 ماه آخر
  حساب هاسی بلند مدت: کارت حساب سپرده به همراه گواهی تمکن مالی صادره از امور بین الملل بانک مربوطه + پرینت از سود حساب 3 ماه آخر
  حداقل مانده حساب : حداقل مانده حساب برای متقاضی ویزای کره جنوبی می بایست 4 میلیون تومان باشد بدیهیست در صورت سفر خانواده سه نفره حساب سرپرست خانواده می بایست حداقل 120 میلیون تومان موجودی داشته باشد.
 • بیمه نامه مسافرتی با اعتبار 30 هزار یورو
 • ترجمه سند مالکیت
 • اسنادی مبنی بر وضعیت شغلی متقاضی
  کارمندان بخش دولتی : ترجمه رسمی آخرین حکم کارگزینی
  کارمندان بخش خصوصی : گواهی اشتغال به کار (تاریخ استخدام – سمت و میزان حقوق متقاضی در آن مشخص باشد)
  صاحبان شرکت های خصوصی : ترجمه روزنامه رسمی شرکت به همراه رزومه شرکت
  مشاغل آزاد : ترجمه جواز کسب و یا کارت بازرگانی
  دانشجویان و اعضای هیئت علمی دانشگاه ها : کارت بین المللی دانشجویی یا کارت عضویت هیئت علمی
 • بلیط هواپیما به صورت رفت و برگشت و رزرو هتل در کره جنوبی
 • تمکن مالی بیش از 40 میلیون تومان
ویزا اقامت امارات دبی
ادامه مطلب

مدت زمان دریافت ویزای کره جنوبی

پس از تحویل مدارک، انجام اقدامات اولیه و انگشت نگاری در 14 روز کاری حداقل ویزای کره جنوبی از سمت سفارت صادر می شود. در صورت فوری اما ویزای این کشور در 7 روز صادر می شود.

سفارت کره جنوبی در تهران

گردشگرانی که قصد سفر به کره جنوبی را دارند باید برای دریافت ویزای کره جنوبی به سفارت این کشور در تهران مراجعه کنند. متقاضیان می توانند در روزهای یکشنبه تا پنجشنبه از ساعت 8 صبح الی 12 ظهر و 13 تا 15 بعدازظهر برای ویزا اقدام نمایند.

نشانی سفارت کره جنوبی : تهران، میدان ونک، خیابان شیخ بهایی، کوچه دانشور غربی، پلاک 2

تلفن سفارت کره جنوبی : 88054900-021

پست الکترونیک : [email protected]

وب سایت سفارت کره جنوبی : irn.mofat.go.kr

نظرات کاربران